• دسترسی همیشگی به اخبار و رویدادهای روز تکنولوژی دانش و کسب و کار -

درباره ما

قطار دانش و تکنولوژی روز به روز با سرعت بیشتری به پیش می راند و همگام شدن با این سرعت روزافزون کاری بس مهم و البته دشوار است. از طرفی نفوذ این دانش و حضور تکنولوژیهای نوین در تمام جنبه های زتدگی بشری مساله ای ست که نمی توان به راحتی آن را نادیده گرفت و تاثیر شگرف این موضوع را در مسیر موفقیت و شکوفایی کم اهمیت جلوه داد. پراکندگی این دانش و گستردگی آن گاهی سبب می شود بخش های مورد نیاز ما از چشم دور بماند و سختی دسترسی به آن محتوای علمی از اشتیاق ما برای یادگیری بکاهد.

بنابراین بر آن شدیم تا برای رفع نیاز این گروه مشتاق از مخاطبانمان مجموعه ای از دانش های نوین و مورد توجه روز را گردآوری کنیم و آن را برای دسترسی راحت تر مخاطب به صورت عنوان بندی های متنوع و مشخص و در قالب های گوناگون برای سهولت استفاده تمام کاربران ارائه دهیم.

هدف ما رفع نیازها و موانع دسترسی به این دانش و در نهایت ارتقای سطح دانش عمومی در جامعه است.

چشم انداز ما افزایش سطح آگاهی عمومی جامعه و تولید محتواهای علمی - کاربردی است و تمام محصولات این مجموعه در جهت دستیابی به این هدف والا طراحی و تولید می شوند.

 
 
معرفی گروه سپندار
اهداف ما

در عصر اطلاعات و ارتباطات ، حضور فعال شرکت های نرم افزاری توانسته بر رشد فناوری و اقتصادی کشور بطور مطلوبی اثر بگذارد. شرکت سپندار در راستای ارزش آفرینی بیشتر در این حوزه با استفاده از خلاقیت و نوآوری تلاش می کند نیاز های جامعه را در این عرصه تشخیص داده و در جهت برآوردن آن ها گام های موثری بردارد. با توجه به استفاده روز افزون از ابزار های همراه مانند موبایل و تبلت ها و همچنین افزایش هرچه بیشتر قدرت و کارایی آن ها ، در آینده نزدیک شاهد استفاده های بهتر و کاربردی تری از این تجهیزات به همراه لوازم جانبی متنوع شان خواهیم بود بنابراین برآوردن بسیاری از نیازهای جامعه از این طریق رسالت ما بوده و تلاش می کنیم به بهترین شکل ممکن به آن پاسخ دهیم.

 
 
تیم ما
تیم ما


تیم محتوا

سپندار در نظر دارد با ارائه سرویس های مبتنی بر تولید محتوا دسترسی به اطلاعات روز دنیا را آسان تر کرده و با پشتیبانی تیم برنامه نویسی سرویسی کامل را به مشتریان خود ارائه می دهد.تیم بازی

در سپندار با استفاده از جدیدترین و به روزترین فناوری های دنیا بازی هایی از جنس پازل، رانر، و ورزشی بازی هایی برای سیستم عامل اندروید طراحی می کنیم.تیم برنامه نویسی

با بهره مندی از نیروهای جوان و پرانرژی و استفاده از به‏روزترین فناوری‏های دنیا، تیم برنامه‏ نویسی سپندار در راستای به وقوع پیوستن پروژه های این شرکت قدم برمی دارد.تیم کسب و کار

با استفاده از نیروهای حاذق این تیم با بررسی سرویس های مشابه داخلی و خارجی و شناسایی مشتریان بالقوه و تعریف مزیت رقابتی متناسب با هر سرویس می پردازد.

دسته بندی ها