Pokemon Go Buddy در بروزرسانی جدید اضافه شد.

  • اخبار
Pokemon Go Buddy در بروزرسانی جدید اضافه شد.

Pokemon Go Buddy بر روی iOS و اندروید در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

اگر آپدیت جدید را دریافت کرده باشید قادر خواهید بود یکی از Pokemon ها را به عنوان همراه خود انتخاب کرده با پیاده‌روی به همراه او آب‌نبات جمع کنید.

علاوه بر قابلیتِ جدیدِ Buddy، این آپدیت امکان پشتیبانی از Pokemon Go Plus را نیز برای شما در بر خواهد داشت؛ گجت پوشیدنی که هفته آینده منتشر خواهد شد، مطلبی نیز مربوط به آن در گذشته پوشش داده بودیم.

این به‌روزرسانی شماری از اشکالات مربوط به اتصال به اینترنت و تعدادی از اشکالات مربوط به اطلاعات و نوشته‌های برنامه را نیز بهبود بخشیده است.

علاوه بر موارد ذکر شده مشکلی در رابطه با باز شدن تخم مرغ‌ها بدون اطلاع قبلی به کاربر بود که آن نیز در نسخه جدید برطرف شده است. بازیکنان متوجه ناپدید شدن تخم مرغ‌هایشان شده و در فهرست‌شان موجودی جدید را مشاهده می‌نمودند.

شرکت سازنده بازی، Niantic به تازگی خبری مبنا بر آمدن برنامه به Apple Watch در پایان سال جاری منتشر کرده است. این نسخه به کاربر اطلاعات مفیدی خواهد داد، از جمله میزان قدم‌های لازم تا باز شدن تخم‌ها و میزان XP باقیمانده برای رسیدن به مرحله بعدِ بازی. Pokemon های نزدیک نیز بر روی نمایشگر Apple Watch به کاربر نشان داده می‌شوند.

گزارشی جدید مبنا بر کم شدن آمار کاربران عنوان نامبرده به میزان 75 درصدی نسبت به 15 ژولای پخش شده است، فارغ از این افول بالا از شمار علاقه مندان، این بازیِ واقعیتِ افزوده هنوز یکی از پرفروش‌ترین ها و پرطرفدارترین ها به شمار میاید.

 

 

 

 

 

 

 

  • دیدگاه ها


هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها