بسته دانلودی جدیدی از Deus Ex: Mankind Divided منتشر شد.

  • اخبار
بسته دانلودی جدیدی از Deus Ex: Mankind Divided منتشر شد.

دقیقا یک ماه از انتشار Deus Ex: Mankind Divided می‌گذرد و در این ماه‌گردِ انتشار اولین بسته دانلودی بازی منتشر شد. بسته اضافه شامل منطقه و داستانی جدید است که البته شخصیتی از نسخه Human Revolution نیز در آن معرفی می‌شود.

نویسنده اصلی داستان، آوی وینکلر در این باره به PlayStation Blog می‌نویسد: فرانسیس پریچارد دوست آدام جنسن؛ کارمند سابق شرکت سِریف در System Rift بازمی‌گردد، و رنگ و لعاب جدیدی به رابطه این دو اضافه کند. دوست‌داران مُد جدید اضافه شده در Mankind Divided، ShadowChild را ملاقات خواهند کرد و داستان شخصی Breach را تجربه خواهند کرد.

علاوه بر آن بازیکنان می‌توانند به بخش Blade facility از Palisade Bank Corporation نفوذ کنند و به رازها و اطلاعات دیگری از بنیان‌گذاران دسترسی پیدا کنند. طراح اصلی این مرحله می‌گوید که بازی در ساختمان plaza آغاز می‌شود که حاوی اطلاعات مخفی، آیتم‌های جدید و راه‌های دیگر برای ورود به ساختمان است. به نظر می‌رسد که او در رابطه با اطلاعات مخفی اندکی اغراق کرده اما شما می‌توانید خود آن‌ها را در این افزونه تکمیلی دریافته و تجربه کنید.

Deus Ex: Mankind Divided’s System Rift برای PS4،  Xbox One و PC در دسترس بوده و به قیمت 10دلار عرضه می‌شود.

نسخه تکمیلی System Rift به همراه یک Patch ارائه می‌شود که یک سری از مشکلات بازی را حل کرده و امکان پشتیبانی از DirectX12 را نیز به کاربر می‌دهد. برای فعال‌سازی DX12 شما باید Steam Library را گشوده و بر روی Deus Ex: Mankind Divided رایت کلیک کنید، از منوی باز شده بر روی Properties کلیک کرده و وارد تبِ Betas شوید، حالا می‌توینید dx12_preview را کلیک کرده آن را فعال نمایید.

سید سجاد احمدی

منبع:Gamespot

  • دیدگاه ها


هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها