بررسی بازی Boom Beach

  • اخبار
بررسی بازی Boom Beach

یافتن بازی‌های خانه‌سازی رایگان در Apple Store کار سختی نیست، اما Boom Beach راه خود را با تجربه غنی از میدان‌های نبرد جذاب و استراتژی‌های انتخابی جدا کرده است. ایده اولیه یک بازی کودک پسند از فیلم دور افتاده تام هنکس و نجات سرباز رایان است، به‌طوری که شما باید نیروهای دفاعی و حمله خود را ساخته و با دیگر بازیکنان بر سر منابع بجنگید. این سوییچ ثابت در بزرگ‌نمایی به هر مرحله عمقی می‌دهد که معمولاً در بازی‌های بزرگ‌تر دیده می‌شود اما Boom Beach یک اشکال بزرگ دارد و آن هم رشد کند به دلیل نیاز شدید به منابع است و باعث شده در این بازار شلوغ تنها بماند.

توسعه‌دهندگان شرکت supercell آن‌قدر باهوش هستند که فرمول ثابت شده را نشکنند: این شرکت تمامی تلاش‌های موفق انجام شده در بازی کلش آو کلنز را گرفته و تنها پوسته‌ای مدرن روی آن کشیده است. Boom Beach همان سطح بالا از کیفیت و طراحی قابل دسترسی را داراست. یک دوره آموزشی بسیار ساده اما تأثیرگذار به شما اطلاعات اولیه و مفید در مورد به‌روزرسانی پایگاه شما و چگونگی خروج از آن و حمله به دیگر بازیکنان و قلعه‌هایی که توسط کامپیوتر کنترل می‌شوند و همه‌جا روی نقشه دریایی شما پراکنده‌اند، می‌دهد.

با وجود اینکه کنترل کاملی روی نیروهای خود در میدان نبرد ندارید و در ابتدا آزاردهنده است، اما انتقال منطقه و استفاده از شعله‌ها به شما مجموعه‌ای از قوانین ساده برای کنترل می‌دهد که به‌مرور زمان پیچیده‌تر خواهد شد. این سیستم خودکار که هم موجب پیروزی‌های پرافتخار و هم شکست‌های فضاحت‌بار می‌شود مرا عاشق خود کرده است. همچنین می‌توانید یک کشتی کمکی به ساحل بفرستید تا شعله پرتاب کند، جعبه‌های کمک‌های اولیه ارسال کنید یا حتی به پایگاه دشمن با موشک‌های قابل هدایت صدمه بزنید. شلیک موشک از کشتی واقعاً لذت‌بخش و هیجان‌انگیز است. مخلوط استراتژی‌های قبل از بازی، شبیه‌سازی حمله زمان واقعی و حمایت فعال تجربه‌ای لذت‌بخش ایجاد می‌کند که بسیاری از بازی‌های iOS از آن بی‌بهره‌اند.

این حقیقت که نبردها حتی در حالتی که آنلاین نیستید نیز اتفاق می‌افتد موجب شده زمانی که وارد بازی می‌شوم و می‌فهمم که مورد حمله قرار گرفته‌ام، حس بسیار بدی ایجاد شود. حس خاصی از غرور زمانی که بازپخش یک حمله را می‌بینید که نیروهای دفاعی شما نیروهای دشمن را عقب رانده به وجود می‌آید، از شکست‌ها یاد می‌گیریم که چگونه باید نیروهای خود را در پایگاه ساحلی بچینیم. به‌سرعت فهمیدم که قرار دهی تاکتیکی ساختمان‌های پایگاه بسیار مهم است، با توجه به اینکه در بسیاری از بازی‌های مشابه نحوه قرارگیری ساختمان‌ها بی‌معنی است.

با این حال، برای یک بازی که تعداد زیادی آن را بازی می‌کنند، این بازی هیچ توانایی خاصی برای ایجاد ارتباط معنی‌دار بین بازیکنان ایجاد نکرده است. هیچ چت کاربردی یا نوع دیگری از تعامل وجود ندارد و تنها می‌توان حمله به پایگاه دیگر بازیکنان را قبول یا رد کرد. Boom Beach به‌شدت نیازمند راهی برای ارتباط بین دوستان و هم‌پیمانان است اما این نوع ارتباط در حال حاضر وجود ندارد.

زمانی که نبرد نمی‌کنید، باید روی به‌روزرسانی پایگاه خود کار کنید. محدوده وسیعی از مواد اولیه برای به‌روزرسانی مورد نیاز است و کمبود همیشگی آن‌ها دیوانه کننده است. از 9 منبع، طلا راحت‌ترین منبع برای به دست آوردن و سخت‌ترین برای خرج کردن است. چوب برای ساختمان‌های اولیه مورد نیاز است و هم‌زمان تهدیدی برای ادامه حیات ساحلی شما خواهد بود. زمانی که حجم کافی از چوب در اختیار دارید، باید دیواری سنگی بسازید و پس از آن هم یک دیوار آهنی. بسیاری از این نیازمندی‌ها وجود دارد که برای یک پیشرفت منطقی باید تهیه شوند. مشیر به‌روزرسانی پایگاه شما زیاد هم سخت نخواهد بود اگر ارتقای شما بیش از یک ساختمان را تحت تأثیر قرار دهد اما زیادشدن آن‌ها خسته‌کننده است، من به پایگاه خودم نگاه می‌کنم و می‌بینم که بسیاری از ساختمان‌ها درخواست به‌روزرسانی داده‌اند. به‌عنوان کسی که دوست دارم همه کارها را کامل کنم، این اتفاق مانند کشیدن گچ روی تخته، روحم را آزار می‌دهد. نمی‌خواهم تمام تجربه این بازی را خراب کنم اما زمان‌هایی وجود دارد که به‌سختی یک به‌روزرسانی را انتخاب کنم و یک ساعت یا بیشتر منتظر فرصتی باشم تا اشتباهات خود را جبران کنم.

 

ممنون از اینکه با ما در تک بوک همراه بودید

 

 

  • دیدگاه ها


هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها