بازی Angry Birds Blast، نسخه‌ی جدید انگری بردز قابل دانلود است

  • اخبار
بازی Angry Birds Blast، نسخه‌ی جدید انگری بردز قابل دانلود است

شاید تصور کنید دوران Angry Birds در دنیای بازی به اتمام رسیده و دیگر جذابیتی برای کاربران ندارد. لازم است بدانید شرکت سازنده عنوان جدیدی برای این بازی معرفی کرده است. با تک بوک همراه باشید.

Rovio، شرکت سازنده انگری بردز، عنوان جدیدی با نام "Angry Birds Blast!" در اختیار کاربران قرار داده است. حتماً افرادی که به Angry Birds علاقه دارند، خوشحال می‌شوند وقتی ببینند بازی جدید قابل دانلود است.

به گفته‌ی "هاینی کایهو"، معاون بخش بازی کمپانی Rovio، مجموعه‌ی بازی Angry Birds هفت‌سالگی خود را پشت سر گذاشت، اکنون مجموعه جدید Angry Birds Blast به گذشته‌ی بازی نگاه داشته و قابلیت‌های جدید و منحصربه‌فردی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. اکنون بازی جدید با بهترین عملکرد و بدون هیچ مشکلی ارائه شده و امیدواریم با استقبال خوبی از جانب کاربران و گیمرها روبه‌رو شود.

شرکت سازنده ادعا می‌کند بازی Angry Birds Blast را می‌توان به‌صورت آفلاین هم ‌بازی کرد، کافی است آن را با حجم بسیار کمی دانلود کنید و از اجرای آن لذت ببرید.

این بازی برای کاربران مبتدی و غیرحرفه‌ای در هر دو پلتفرم اندروید و iOS کاملاً رایگان است، البته انگری بردز جدید همانند خیلی از بازی‌ها پرداخت درون برنامه‌ای هم دارد. بدین ترتیب گیمرهایی که می‌خواهند در مدت‌زمان کمی بالا بروند، در جریان بازی معاملاتی برای خرید سکه‌ها خواهند داشت.

منبع : ubergizmo

  • دیدگاه ها


هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها