تا سال 2017 سه بازی موبایلی دیگر از نینتندو منتشر می‌شود

  • اخبار
تا سال 2017 سه بازی موبایلی دیگر از نینتندو منتشر می‌شود

حدود یک هفته‌ی پیش بازی سوپر ماریو ران توسط کمپانی نینتندو برای کاربران پلتفرم iOS منتشر شد، اکنون سازنده این بازی محبوب تصمیم دارد در اوایل سال آتی میلادی دو تا سه بازی موبایلی دیگر در دسترس کاربران قرار دهد. با تک بوک همراه باشید.

شرکت نینتندو در حال حاضر دو بازی در دست ساخت برای تلفن همراه دارد، اما به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد به‌طورجدی وارد صنعت گیم برای گوشی‌های هوشمند شود.

نینتندو در ابتدا شبکه اجتماعی Miitomo را عرضه کرد که مورد استقبال قرار نگرفت. اکنون بعد از دانلود بی‌نظیر سوپر ماریو ران در طول چند روز، نینتندو تصمیم دارد به طور جدی وارد صنعت بازی‌سازی شود. سوپر ماریو ران توانست در طول چهار روزبه دانلود بیش از 40 میلیون بار دست یابد، اما این بازی امتیاز خوبی از منتقدان و گیمرهای حرفه‌ای کسب نکرده است.

تاتسومی کیمیشیما، مدیرعامل نینتندو نیز تمام شایعات مبنی بر فعالیت این کمپانی در حوزه بازی‌سازی را تائید می‌کند. او مدعی شد نینتندو می‌خواهد در هرسال دو تا سه بازی موبایلی تولید و عرضه کرد. پیش از این شرکت نینتندو تمرکز خود را روی ساخت بازی برای کنسول‌های خانگی و دستی قرار داده بود، اکنون قصد دارد موبایل را به‌عنوان پلتفرم سوم خود انتخاب کند.

مدیرعامل نینتندو پیش‌بینی می‌کرد سوپر ماریو ران بیش از 100 میلیون بار از اپ استور دانلود شود، البته هنوز خبری از انتشار این بازی برای اندرویدی ها نیست.

احتمالاً در آینده سوپر ماریو ران با پیشرفت همراه خواهد بود، زیرا شرکت سازنده می‌خواهد از بازخورد کاربران برای ارتقای بازی خود بهره ببرد.

منبع : phonearena

  • دیدگاه ها


هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها