تمام قسمت‌های بازی سوپر ماریو ران را رایگان دانلود کنید

  • اخبار
تمام قسمت‌های بازی سوپر ماریو ران را رایگان دانلود کنید

هفته‌ی گذشته شرکت نینتندو بازی سوپر ماریو ران را برای کاربران پلتفرم iOS عرضه کرد، البته کاربران اندرویدی باید منتظر بمانند. در حال حاضر بخشی از بازی به‌صورت رایگان ارائه می‌شود و کاربران باید برای دریافت دیگر بخش‌ها هزینه 9.99 دلاری را بپردازند. با تک بوک همراه باشید.

شاید بخواهید تجربه‌ی کاملی از سوپر ماریو ران داشته باشید، از طرفی باید هزینه‌ای را برای دسترسی به تمام بخش‌های آن بپردازید. در ادامه به شما می‌گوییم چگونه به‌صورت رایگان تمام بخش‌های بازی را دریافت کنید و در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی داشته باشید.

اشتباه متوجه شدید، درهرصورت باید هزینه 9.99 دلاری را به نینتندو پرداخت کنید؛ اما با دریافت کارت جایزه 10 دلاری iTunes می‌توانید آن را در بازی سوپر ماریو ران خرج کنید. لازم است بدانید با برنامه Cash For Apps در هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS می‌توانید به‌راحتی با دریافت امتیاز برنامه‌ها را دانلود کنید، درواقع با جمع‌کردن امتیازات کارت جایزه 10 دلاری iTunes دریافت می‌کنید که این میزان جایزه برای خرید نسخه‌ی کامل سوپر ماریو ران کافی است.

خرید نسخه کامل سوپر ماریو ران

عملکرد برنامه Cash For Apps طوری است که بعد از به دست آوردن 3000 امتیاز کدی را دریافت می‌کند که به شما امکان خرید 10 دلاری می‌دهد، البته باید بعد از دریافت کد تا 10 روز آینده خرید خود را انجام دهید. مثلاً اگر با این برنامه اسپاتیفای و توییتر را دانلود کنید، 284 امتیاز دریافت خواهید کرد. پس برای خرید کامل سوپر ماریو ران باید کمی صبر کنید تا با جمع امتیازها به نسخه کامل بازی نینتندو دسترسی یابید.

هم‌اکنون می‌توانید برنامه Cash For Apps را از این لینک دریافت کنید.

منبع : phonearena

  • دیدگاه ها


هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها