بازی سوپر ماریو ران وارد فروشگاه اپلیکیشن اندرویدی ها شد

  • اخبار
بازی سوپر ماریو ران وارد فروشگاه اپلیکیشن اندرویدی ها شد

هفته‌ی گذشته بازی سوپر ماریو ران برای کاربران دستگاه‌های مبتنی بر iOS منتشر شد، اکنون اندرویدی ها یک قدم به این بازی نزدیک‌تر شده‌ و بازی محبوب نینتندو برای پیش ثبت‌نام روی گوگل پلی قرارگرفته است. با تک بوک همراه باشید.

در حال حاضر کاربران دستگاه‌های اندرویدی می توانند به صفحه اختصاصی سوپر ماریو ران در گوگل استور مراجعه کرده و جزئیات بیشتری پیرامون اولین بازی موبایلی نینتندو دریافت کنند.

بازی سوپر ماریو ران توانست در مدت بسیار کوتاهی علاقه‌مندان زیادی پیدا کند، به‌طوری‌که نینتندو به فروش فوق‌العاده‌ای برای این بازی موبایلی دست یافت و حالا در بین بیشترین اپلیکیشن های دانلود شده در این استور جای دارد.

حتماً می‌دانید بخش‌های ابتدایی بازی به‌صورت رایگان ارائه می‌شود، اما کاربران علاقه‌مند باید برای تجربه‌ی دیگر بخش‌ها هزینه 9.99 دلاری را پرداخت کنند. خیلی از کاربران ادعا می‌کنند ارزش سوپر ماریو ران کمتر از 10 دلار است و نارضایتی خود را به روش‌های مختلف اعلام کرده‌اند. با این حال بازهم سوپر ماریو ران به‌عنوان محبوب‌ترین اپلیکیشن در اپ استور شناخته می‌شود که هرروز کاربران آن در حال بیشتر شدن است.

در حال حاضر نمی‌دانیم چه زمانی اندرویدی ها تجربه‌ی کاملی از سوپر ماریو ران خواهند داشت، چرا که زمان عرضه این بازی موبایلی نینتندو اعلام‌نشده است. توصیه می‌کنیم صفحه اختصاصی بازی نینتندو را در گوگل پلی دنبال کنید تا از جدیدترین خبرها مطلع شوید. لازم است بدانید سوپر ماریو ران اندرویدی تفاوتی با نسخه iOS آن ندارد و احتمالاً با همان قیمت 10 دلاری عرضه خواهد شد. البته اندرویدی ها شانس بیشتری دارند، زیرا به‌خوبی از جزئیات آن مطلع بوده و بهتر می‌توانند برای خرید مراحل بعدی تصمیم‌گیری کنند.

منبع : gsmarena

  • دیدگاه ها


هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها