تنها یک سوم کاربران نسخه کامل سوپر ماریو ران را خریده‌اند

  • اخبار
تنها یک سوم کاربران نسخه کامل سوپر ماریو ران را خریده‌اند

یک ماه قبل شرکت نینتندو از بازی سوپر ماریو ران رونمایی کرد. اکنون این بازی در اختیار کاربران iOS قرار دارد، اما با استقبال خوبی روبه‌رو نشد. با تک بوک همراه باشید.

سوپر ماریو ران در یک روز به میزان دانلود بسیار بالایی در اپ استور دست یافت، اما با این حال بازی جدید نتوانست سود زیادی نصیب شرکت نینتندو کند. بنا بر جدیدترین اطلاعات منتشرشده، سوپر ماریو ران تاکنون 90 میلیون بار از اپ استور دانلود شده اما فقط 3 درصد از کاربران که تجربه ای از نسخه رایگان داشته اند، نسخه کامل را خریداری کرده‌اند. حتماً می‌دانید نینتندو بخش‌های ابتدایی را به‌صورت رایگان ارائه داده و کاربران برای تجربه نسخه‌های نهایی باید هزینه‌ی 10 دلاری بپردازند.

وال استریت ژورنال خبر می‌دهد درآمد نینتندو از فروش بازی سوپر ماریو ران در حدود 30 میلیون دلار بوده، اما اگر تمام بازی‌کنندگان نسخه کامل را می‌خریدند و هزینه 10 دلاری را پرداخت می‌کردند، درآمد نینتندو به 900 میلیون دلار می‌رسید.

البته این بازی اکنون برای سیستم‌عامل iOS منتشرشده و از گران‌ترین بازی‌های اپ استور به‌حساب می‌آید. باید منتظر باشیم سوپر ماریو ران برای اندروید هم منتشر شود، پس درآمد 30 میلیون دلاری شکستی برای نیتندو به‌حساب نمی‌آید. اخیراً اخبار جدیدی مبنی بر انتشار سوپر ماریو ران برای سیستم‌عامل اندروید منتشرشده و به‌زودی اخبار دقیق‌تری دراین‌باره به دستمان می‌رسد.

اکنون نمی‌توان سوپر ماریو ران نینتندو را رقیبی برای پوکمون گو و دیگر بازی‌های معروف تلقی کرد، اما بازهم سوپر ماریو ران بازی‌دوست داشتنی و پرطرفداری است. پیش‌بینی می‌شود این بازی سود خوبی نصیب نینتندو کند.

شما چه نظری درباره این بازی دارید؟

منبع : gamerant

  • دیدگاه ها


هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها