به‌روزرسانی No Man’s Sky Path Finder به صورت زنده موجود است

  • اخبار
به‌روزرسانی No Man’s Sky Path Finder به صورت زنده موجود است

از به‌روزرسانی No Man’s Sky’s Path Finder، که به تازگی به وسیله‌ی Hello Games در روزگذشته، عرضه شده، رونمایی شده است. شما می‌توانید همه چیز را در مورد این به‌روزرسانی بخوانید، که ابزارهای بسیاری از جمله اشتراک‌گذاری آنلاین و وضوح کیفیت تصویر بالا و توانایی در اختیار داشتن کشتی‌های چندگانه، درست همینجا و در سایت رسمی، به آن اضافه شده است. همچنین تبلیغ این به روزرسانی نیز در سایت موجود است. از این که ابزارهای مختلفی به این بازی اضافه شده است، تعجب نکردیم، چون یکی از شرکت‌ها در Redditor، مشکلاتی را در به‌روزرسانی No Man’s Sky Foundation در ماه نوامبر مشاهده کرده بود. اما ویژگی‌های زیادی در این به‌روزرسانی وجود دارند، از جمله یک هاورکرافت و یک وسیله‌ی حمل و نقل بسیار بزرگ. همچنین ماموریت‌های بسیاری به وسیله‌ی این وسایل نقلیه به بازی اضافه شده‌اند که می‌توانید از طریق یک متخصص Vy’keen برای سیاره‌ی زمینی خود از آن استفاده کنید. این به روزرسانی همچنین به شما وعده داده است که می‌توانید فعالیت‌های پایه‌ی خود را به اشتراک بگذارید: «فعالیت‌های پایه در حال حاضر به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته می‌شوند و می‌توانند با جستجوی بازیکنان، کشف شوند». همچنین می‌توانید فعالیت‌های پایه‌ی خود را در کارگاه پخش زنده آپلود کنید، که در آن دیگران می‌توانند آن را دانلود کنند، از آن بازدید کنند و به آن امتیاز بدهند. شما حتی می‌توانید «مهارت‌های رانندگی خود را از طریق ساختن یک مسیر مسابقه در سیاره‌ی زمینی خود، به نمایش بگذارید. جالب‌ترین سیاره را انتخاب کنید، یک زمان آزمایشی در نظر بگیرید و دیگران را برای شکست دادن خود، به چالش بکشید.» ما در مورد به اشتراک‌گذاری این مسابقات، درخواست کردیم تا برای ما شفاف‌سازی انجام شود، اما در هر صورت به نظر نمی‌رسد که شما بتوانید با سایر بازیکنان، در حالی که به جستجوی فعالیت‌های آنها و یا مسابقات آنها می‌پردازید، ارتباط داشته باشید. یک ایمیل از Hello Games گفته است «می‌توانید برای سایر بازیکنان پیغام بگذارید» که ظاهراً به این نکته اشاره می‌کند که شما می‌توانید به مسابقه دادن و سروصدا کردن در حول فعالیت‌های پایه‌ی خود بپردازید. حالا شما قادر هستید تا چندین کشتی داشته باشید، درخواست یک اجتماع محبوب را بدهید و آنها را در کشتی باری خود ذخیره کنید. کشتی‌ها همچنین حالا می‌توانند در بین مبارزان، شاتل‌ها، یدک‌کش‌ها و جستجوگران تخصیص پیدا کنند که «به بهبود عملکرد در مناطق به خصوصی منجر می‌شود». و زمانی که یک کشتی جدید می‌خرید، قادر خواهید بود تا در کشتی خود برای گرفتن تخفیف، تجارت کنید. (بالاخره این اتفاق افتاد!) ویژگی‌های اضافی دیگری نیز وجود دارند، مثل تاجران جدید، از جمله یک تاجر جدید که از فعالیت‌های شما بازدید می‌کند. تخیلات شما وارد بازی می‌شوند، چون «تاجران بهترین تکنولوژی را به نزدیک‌ترین متحدان خود می‌فروشند». گزینه‌های بیشتری نیز اضافه شده‌اند، از جمله چراغ‌های رنگی، پله‌ها و گنبدهای قابل مشاهده. همچنین یک ویژگی جدید، برای افرادی که از مجازات شدن شدید لذت می‌برند، وجود دارد، و یک حالت تصویری جدید نیز به شما اجازه می‌دهد تا از کشتی خود، از دیدگاه یک فرد سوم شخص، عکس بگیرید، فیلتر اضافه کنید، و نورها را برای اساس سلیقه‌ی خود تنظیم کنید. به عبارت دیگر، انتظار داشته باشید که عکس‌های بسیار زیادی که در طول هفته‌های آینده توییت می‌شوند را ببینید.

همچنین پیشرفت‌های بسیاری نیز در زمینه‌ی «کیفیت زندگی» صورت گرفته است:

  • متن‌های تعاملی ان‌پی‌سی، از سرعت بیشتری برخوردار شده‌اند، و می‌توانید از آنها عبور کنید.
  • گزینه‌ای برای برگشتن به «انتخاب حالت بازی» نیز اضافه شده است، و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به سرعت، حالت بازی را تغییر دهند.
  • یک وضعیت مأموریت جدید نیز اضافه شده است که به بازیکنان اجاره می‌دهد تا هدف‌های چندگانه را دنبال کنند.
  • واسط کاربری، اجرای بازی را در بسیاری از مراحل، آسان‌تر کرده است و گرافیک پس‌زمینه نیز به آن اضافه شده است.
  • ویژگی Atmospheric low-flight نیز بهبود یافته و تنظیم شده است.
  • می‌توانید نام کشتی‌ها، سلاح‌ها، وسایل نقلیه و کشتی‌های باری را تغییر دهید.
  • کلیک‌های طولانی‌مدت از بسیاری از منوها حذف شده است که اجازه‌ی جهت‌دهی سریع‌تر به واسط کاربری را فراهم کرده است.

این یک به‌روزرسانی نسبتاً بزرگ است! طبیعتاً، ما No Man’s Sky را بازی خواهیم کرد، و شما را در انتظار تاثیرات برگرفته از این بازی خواهیم گذاشت، که اگر اشتباه نکنیم یک تا دو روز دیگر عرضه می‌شود. و حتماً خود شما هم با بازی کردن با آن مشغول می‌شوید: بر اساس گفته‌هایشان موری، در روز بنیان‌گذاری، این به‌روزرسانی عرضه شد، که حالت نجات را به بازی اضافی کرده است، و حدود یک میلیون بازیکن قرار است آن را امتحان کنند.

منبع: Pcgamer

  • دیدگاه ها


هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها