• کیفیت ویدئو
  • 320p
  • 480p
  • 640p
  • 720p

دریچه: نبرد پولادین؛ معرفی بازی Warframe

همه ی ما به دنبال یک سرگرمی خوب می گردیم، اما همیشه سرگرمی های خوب ارزان نیستند و باید برای به دست آوردن شان، هزینه کرد. با این وجود هنوز هم می توانیم با پرداخت کمترین مبالغ، ساعات بسیار خوشی را برای خود به وجود آوریم.

نر اکشن همیشه سرگرم کننده و هیجان انگیز است. مهم نیست که این ژانر روی پرده ی نقره ای سینما نقش بندد یا به عنوان یک بازی ویدویی روی کنسول ها اجرا شود، مهم آن است که مردم این ژانر را دوست دارند و از آن لذت می برند.

همانطور که گفتیم، بازی های ویدیویی اکشن نیز در میان گیمرها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و توسعه دهندگان نیز سعی می کنند با عرضه ی عناوینی ارزنده، در صدد برآورده کردن نیاز آن ها برآیند.

تیم Digital Extremes که عناوینی همچون Dark Sector و Darkness 2 را در کارنامه ی کاری خود دارد، در سال 2013 با عرضه ی Warframe به صورت رایگان توانست نظر بسیاری از گیمرها را به سوی خود جلب کنند.

وارفریم اکشنی سوم شخص است که به عنوان یک بازی رایگان بسیار خوش ساخت و لذت بخش در میان گیمرها شناخته می شود. توسعه دهندگان این بازی، آینده ای دور را برای قرار دادن ساختار گیم پلی در آن برگزیده اند تا بتوانند از سرعت بالای سلاح های آن زمان، استفاده و روندی سریع و هیجان انگیز را برای بازی خلق کنند.

بازیکنان وارفریم، کنترل جنگویانی باستانی با نام Tenno را در دستان خود دارند و می توانند از تمامی قابلیت آن ها برای از پیش رو بر داشتن دشمنان استفاده کنند. اما این جنگجویان، در کنار مهارت خود نیاز به زره و سلاح هایی پیشرفته دارند تا بتوانند با استفاده از آن ها به نبرد بپردازند.

تنوها برای حفظ بدن هایشان در برابر ضربات مهلک دشمن، از زره هایی به نام Warframe بهره می برند که تیم توسعه دهنده برای این عنصر در بازی، ویژگی های مناسبی، تعریف کرده است.

از ویژگی های مهمی که می توان به آن اشاره کرد، امکان ارتقای زره به درجات بالاتر است که با پیشروی در مسیر بازی و سخت تر شدن روند گیم پلی، به شدت سودمند و مفید واقع می شود.

اما سیستم ارتقا بخشیدن، تنها ویژگی بارز وارفریم ها نیست و دومین ویژگی مهم آن ها، مربوط به بخش شخصی سازی در بازی می شود. هر گیمری می تواند طبق سلیقه ی شخصی، وارفریمی را برای کاراکتر خود طراحی کند و همچنین با کسب امتیاز در بازی، آن را بهبود بخشد.

همانطور که گفتیم، تنو ها به سلاح نیز برای از بین بردن دشمنان شان نیاز دارند. هر کاراکتر در بازی از سه سلاح متفاوت و مفید بهره می برد که یکی از آن ها برای نبرد های تن به تن و دو تای دیگر، برای مبارزات از راه دور در نظر گرفته شده.در این قسمت میتوانید تریلر این بازی را مشاهده کتید

  • دیدگاه ها


هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها