دسترسی همیشگی به اخبار و رویدادهای روز تکنولوژی دانش و کسب و کار - دانلود رایگان
تک بوک: آخرین اخبار ویدیویی دانش و فناوری

بروزترین اخبار ویدیویی دانش و فناوری به همراه جدیدترین ویدیوها و مستند ها به زبان فارسی

برای استفاده از تمامی خدمات این سرویس و بهره‌مندی از مجموعه عظیم فیلم ها و سریال ها لازم است در ابتدا ثبت‌ نام کنید.

ارزان تک بوک
در دسترس تک بوک
جامع تک بوک

تازه ترین اخبار

تک بوک

برنده قرعه کشی فروردین ماه تک بوک

زمان ثبت خبر: 95/02/02
برنده جایزه 1۰۰ میلیون تومانی قرعه کشی فروردین ماه جشنواره بهار رویایی سرویس۳، آقای علی صابری بزآباد از استان خراسان شمالی می باشند.
تک بوک

برنده قرعه کشی اسفند ماه تک بوک

زمان ثبت خبر: 95/02/02
برنده جایزه 1۰۰ میلیون تومانی قرعه کشی اسفند ماه جشنواره زمستان میلیاردی سرویس۳، آقای جمشید نجات از استان فارس می باشند.
تک بوک

قرعه کشی 100 میلیون تومان وجه نقد

زمان ثبت خبر: 95/01/24
در جشنواره سرویس۳، قرعه‌کشی 100 میلیون تومان وجه نقد برای یکی از کاربران این سامانه برگزار خواهد شد.
برای شرکت در قرعه کشی، کافیست با نصب اپلیکیشن سرویس۳ و خرید بسته نامحدود ماهیانه و یا خرید هر ویدیو شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهید.
تک بوک

پخش زنده مراسم قرعه کشی جشنواره بهار رویایی

زمان ثبت خبر: 95/01/24
قرعه‌کشی ۱۰۰ میلیون تومان وجه نقد سامانه تک بوک از طریق همین سامانه به صورت زنده در تاریخ 1395/1/31 راس ساعت 16:00 پخش شد. فروردین 95، در جشنواره بهار رویایی سامانه تک بوک، ۱۰۰ میلیون تومان وجه نقد به یکی از کاربران این سامانه اعطا خواهد شد.
تک بوک

پخش زنده مراسم قرعه کشی جشنواره زمستان میلیاردی

زمان ثبت خبر: 94/12/20
برای اولین بار، قرعه‌کشی 100 میلیون تومان وجه نقد سامانه تک بوک از طریق همین سامانه به صورت زنده پخش شد. در جشنواره زمستان میلیاردی سامانه تک بوک، 100 میلیون تومان وجه نقد به یکی از کاربران این سامانه اعطا خواهد شد.
تک بوک

اسامی برندگان جشنواره پاییزه تک بوک

زمان ثبت خبر: 94/10/10
برنده جایزه ۲۰۰ میلیون تومان وجه نقد قرعه ‏کشی مهر ماه، خانم حمیده رجبی از همدان می باشد. برنده جایزه ۲۰۰ میلیون تومان وجه نقد قرعه ‏کشی آبان ماه، آقای عبدالرحمن رسولی قزلباش از ماکو می باشد. برنده جایزه ۲۰۰ میلیون تومان وجه نقد قرعه ‏کشی آذر ماه، آقای عبداله عباسی تالی دربندی علیا از خراسان رضوی می باشد.
تک بوک

یلدای رویایی

زمان ثبت خبر: 94/09/20
آخرین قرعه‌کشی سامانه سرویس3 در جشنواره پاییزه، در پایان آذرماه مصادف با شب یلدا، برگزار خواهد شد.در این قرعه‌کشی 200 میلیون تومان وجه نقد به یک نفر از کاربران این سامانه تعلق خواهد گرفت. جهت اطلاع از نحوه شرکت در قرعه‌کشی بر روی جشنواره پاییزه کلیک نمایید.
تک بوک

برنده قرعه کشی آبان ماه سرویس۳

زمان ثبت خبر: 94/09/02
برنده جایزه 200 میلیون تومانی قرعه ‏کشی آبان ماه جشنواره پاییزه سرویس3، آقای عبدالرحمن رسولی قزلباش از شهر ماکو می باشند.
تک بوک

برنده قرعه کشی مهر ماه سرویس۳

زمان ثبت خبر: 94/08/02
برنده جایزه 200 میلیون تومانی قرعه کشی مهر ماه جشنواره پاییزه سرویس3، خانم حمیده رجبی از استان همدان می باشند.
تک بوک

پاییزه

زمان ثبت خبر: 94/07/03
در جشنواره پاییزه سامانه سرویس3، هر ماه از پاییز سال 1394، قرعه‌کشی 200 میلیون تومان وجه نقد برای یکی از کاربران این سامانه برگزار خواهد شد. همچنین هر هفته دو سرویس جدید با موضوعات متنوع آموزشی، هنری، ورزشی و ... در سامانه قرار خواهد گرفت. برای شرکت در قرعه کشی، کافیست با نصب اپلیکیشن سرویس3 نام خود را در لیست قرعه کشی قرار دهید..
درباره ما

قطار دانش و تکنولوژی روز به روز با سرعت بیشتری به پیش می راند و همگام شدن با این سرعت روزافزون کاری بس مهم و البته دشوار است. از طرفی نفوذ این دانش و حضور تکنولوژیهای نوین در تمام جنبه های زتدگی بشری مساله ای ست که نمی توان به راحتی آن را نادیده گرفت و تاثیر شگرف این موضوع را در مسیر موفقیت و شکوفایی کم اهمیت جلوه داد. پراکندگی این دانش و گستردگی آن گاهی سبب می شود بخش های مورد نیاز ما از چشم دور بماند و سختی دسترسی به آن محتوای علمی از اشتیاق ما برای یادگیری بکاهد.

دانلود اپلیکیشن
logo-samandehi