• دسترسی همیشگی به اخبار و رویدادهای روز تکنولوژی دانش و کسب و کار -

اکسپریا ایکس پرفورمنس در انتظار اندروید 7.0 نوقا است

12 آبان 1395 - 12:26
اکسپریا ایکس پرفورمنس در انتظار اندروید 7.0 نوقا است

شرکت سونی به طور رسمی اعلام کرد به‌روز رسانی اندروید 7.0 نوقا را برای گوشی اکسپریا X Performance عرضه خواهد کرد. با تک بوک همراه باشید.

سونی روزهای بدی را از نظر مالی پشت سر می‌گذارد، اما هنوز هم با امید فراوان از گوشی‌های اکسپریا خود پشتیبانی می‌کند. این شرکت از ساده‌ترین فریمورهای اندروید روی اسمارت فون های خود بهره می برد و حالا می‌خواهد در آینده‌ای نزدیک جدیدترین نسخه سیستم‌عامل اندروید را وارد گوشی‌های خود کند، پس باید به‌زودی منتظر اندروید 7.0 نوقا روی گوشی‌های سری اکسپریا باشیم.

سونی مدتی قبل برنامه‌ی Xperia Beta Program را معرفی کرد که امکان تست به‌روز رسانی‌های جدید اندروید را در اختیار کاربران گوشی‌های پرچم‌دار این شرکت قرار می‌داد. کاربرانی که در این برنامه ثبت‌نام کرده‌اند، ایمیلی پیرامون نحوه استفاده و تست اندروید 7.0 نوقا روی گوشی اکسپریا ایکس پرفورمنس دریافت خواهند کرد. هرچند اکسپریا ایکس پرفورمنس به‌عنوان گوشی پرچم‌دار سونی شناخته نمی‌شود اما ازجمله دستگاه‌هایی است که با پردازنده اسنپدراگون 820 و دوربین 23 مگاپیکسلی تولیدشده و در بین دستگاه‌های پرچم‌دار جای می‌گیرد.

تا چند روز دیگر اندروید 7.0 نوقا در اختیار کاربران گوشی اکسپریا ایکس پرفورمنس قرار می‌گیرد. پس کاربران دستگاه‌های جدید سونی چون اکسپریا ایکس زد و اکسپریا ایکس کامپکت نیز باید در آینده‌ای نزدیک منتظر دریافت این به‌روز رسانی باشند.

سونی همانند دیگر شرکت‌های تولیدکننده گوشی‌های اندرویدی تمایلی به ایجاد تغییرات در اندرویدهای جدید ندارد و با این به‌روز رسانی می‌توانید به اندرویدی شبیه اندروید خام دسترسی یابید.

منبع : androidheadlinesهیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها