• دسترسی همیشگی به اخبار و رویدادهای روز تکنولوژی دانش و کسب و کار -

ربات‌ها در کارخانه فاکس کان جایگزین نیروی انسانی می‌شود

13 دی 1395 - 12:21
ربات‌ها در کارخانه فاکس کان جایگزین نیروی انسانی می‌شود

باید منتظر باشیم کارگران در کارخانه‌ها با ربات‌ها جایگزین شوند، چراکه ربات‌ها هزینه کمتری داشته و دردسرهای کارگران را برای شرکت تولیدکننده به وجود نمی‌آورند. اکنون کمپانی فاکس کان در نظر دارد در طی سه مرحله کارگران خود را با ربات‌های هوشمند جایگزین کند. با تک بوک همراه باشید.

خبر جایگزینی کارگران فاکس کان با ربات‌ها توسط یکی از مدیران این شرکت با نام دای جیاپنگ اعلام‌شده است. ظاهراً این کار در طی سه مرحله انجام می‌شود، در مرحله اول کارگران در ورک استیشن‌ها با ربات‌ها جایگزین می‌شوند، پس ربات‌های جایگزین کارهایی انجام می‌دهند که برای انسان خطرناک یا مضر است. در دومین فاز ربات‌ها تمام مراحل تولید را به دست می‌گیرند و در فاز سوم از نیروی انسانی تنها برای بازرسی و نظارت استفاده خواهد شد.

مدیر شرکت فاکس کان اعلام کرد اکنون کارخانه‌های چنگدو، شنزن و ژنگ زو در مرحله دوم و سوم قرار دارند. لازم است بدانید نیمی از گوشی‌های آیفون در کارخانه ژنگ ژو فاکس کان تولید می‌شوند.

فاکس کان در نظر دارد هرساله 10 هزار ربات برای انجام کارهای خود تولید کند. اکنون این شرکت از 40 هزار ربات استفاده کرده و به‌خوبی می‌تواند تعداد قابل‌توجهی از محصولات اپل را به تولید برساند.

منبع : ubergizmoهیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها