• دسترسی همیشگی به اخبار و رویدادهای روز تکنولوژی دانش و کسب و کار -

تلگرام با اموجی ها و قابلیت‌های جدید به نسخه 3.16 ارتقا یافت

16 دی 1395 - 9:25
تلگرام با اموجی ها و قابلیت‌های جدید به نسخه 3.16 ارتقا یافت

تلگرام در همان روزهای ابتدایی سال 2017 میلادی به پشتیبانی از اندرویدهای قدیمی پایان داد. اکنون توسعه‌دهندگان این اپلیکیشن پیام‌رسان به‌روز رسانی جدیدی را در اختیار کاربران دستگاه‌های iOS و اندرویدی قرار داده‌اند. با تک بوک همراه باشید.

در به‌روز رسانی جدید تلگرام می‌توانید پیام‌های ارسال‌شده را حذف کنید. پس اگر پیام‌رسان تلگرام خود را به نسخه‌ی 3.16 آپدیت کنید، امکان حذف پیام‌های ارسال‌شده تا 48 ساعت بعد برایتان فراهم خواهد شد.

در آپدیت جدید کاربران می‌توانند میزان دیتای مصرفی را بررسی کنند. پس در هر دو نسخه اندروید و iOS می‌توانید نظارت دقیقی روی دیتای مصرفی خود در هنگام اتصال از طریق رومینگ، وای فای و اینترنت سیم‌کارت داشته باشید.

اکنون کاربران اندرویدی به قابلیت خوبی دسترسی خواهند داشت، یکی از امکانات مختص سیستم‌عامل اندروید دسترسی به پیام‌های ارسالی توسط یک کاربر در گروه و نمایش تاریخ ارسال پیام با اسکرول کردن بین پیام‌ها به‌صورت شناور است. جالب است بدانید در به‌روز رسانی جدید اگر از چت گروهی خارج شوید، اسکرول در همان نقطه باقی‌مانده و با ورود دوباره به همان مکان قبلی ارجاع داده می‌شوید.

در نسخه جدید تلگرام سه اموجی جدید کابوی، دلقک و صورت بیمار به فهرست اموجی های اندروید اضافه شده است. علاوه بر آن در نسخه اندرویدی تلگرام امکان اشتراک‌گذاری بهبود خوبی دارد، اکنون با انتخاب گزینه اشتراک‌گذاری فهرستی از آخرین فایل‌های دانلود به‌صورت مستقیم جلویتان ظاهر می‌شود.

در به‌روز رسانی جدید نسخه اندروید تلگرام از قابلیت‌های Gboard نیز پشتیبانی می‌شود که امکان ارسال و دریافت فایل‌های GIF را از طریق کیبورد در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

اگر گوشی خود را با اندروید 7.1.1 نوقا به‌روز رسانی کرده باشید، مستقیماً از صفحه‌ی هوم به چت‌ها دسترسی خواهید داشت.

منبع : phonearenaهیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها