• دسترسی همیشگی به اخبار و رویدادهای روز تکنولوژی دانش و کسب و کار -

تلویزیون Mi TV 4 شیائومی از آیفون اپل هم باریک‌تر است!

19 دی 1395 - 11:37
تلویزیون Mi TV 4 شیائومی از آیفون اپل هم باریک‌تر است!

شیائومی در نمایشگاه CES 2017 حاضر شد و از جدیدترین دستاوردهای خود رونمایی کرد. یکی از محصولات شگفت‌انگیز چینی‌ها تلویزیون هوشمند Mi TV 4 است که به‌عنوان باریک‌ترین تلویزیون نام‌گذاری شده است. با تک بوک همراه باشید.

شیائومی در جریان بزرگ‌ترین رویداد فناوری سال از محصولات جدیدی چون تلویزیون هوشمند 65 اینچی رونمایی کرد. تلویزیون جدید شیائومی با نام Mi TV 4 طراحی ماژولار داشته و از ماه آینده با قیمت 2000 دلار وارد بازار چین خواهد شد.

تلویزیون mi tv 4 شیائومی

همان‌طور که در تیزر این محصول مشاهده می‌کنید، Mi TV 4 با دارا بودن ساندبار از فناوری Dolby Atmos پشتیبانی می‌کند، البته تلویزیون جدید شیائومی بدون ساندبار نیز با قیمت 1500 دلار نیز قابل‌خرید است.

این تلویزیون بدنه‌ی فلزی براقی دارد و با دارا بودن طراحی ماژولار می‌توانید آن را درجاهای مختلفی بگذارید. ضخامت Mi TV 4 به 4.9 میلی‌متر می‌رسد که بسیار شگفت‌انگیز است، گفته می‌شود این تلویزیون ضخامت کمتری از نازک‌ترین آیفون اپل دارد.

قرار است نسخه 65 اینچی تلویزیون هوشمند شیائومی از ماه آینده روانه بازار شود، اما انتظار داریم مدل‌ها 49 و 59 اینچی آن زودتر در دسترس کاربران و علاقه‌مندان قرار گیرد.

تلویزیون mi tv 4 شیائومی

منبع : nextpowerupهیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها