• دسترسی همیشگی به اخبار و رویدادهای روز تکنولوژی دانش و کسب و کار -

امکان استفاده از آیفون با چند ساعت هوشمند سامسونگ فراهم شد

19 دی 1395 - 6:57
امکان استفاده از آیفون با چند ساعت هوشمند سامسونگ فراهم شد

سامسونگ از مدت‌ها قبل تلاش می‌کند امکان پشتیبانی از سیستم‌عامل iOS را روی گجت های پوشیدنی خود فراهم کند. اکنون می‌توانید چند ساعت هوشمند سامسونگ را به گوشی آیفون خود متصل کنید. با تک بوک همراه باشید.

بنا بر اخبار منتشرشده، از دیروز، هفتم ژانویه 2017، چند گجت پوشیدنی سامسونگ چون گیر اس 2، نسخه کلاسیک و فرانتیر گیر اس 3 و گیر فیت 2 می‌توانند به گوشی‌های آیفون متصل و با آن کار کنند، البته باید گوشی‌تان به iOS 9.0 به بالا مجهز شده باشد.

برای امکان سازگاری اسمارت واچ‌های سامسونگ با گوشی آیفون اپلیکیشن Gear S یا Gear Fit را از اپ استور اپل به صورت رایگان دانلود و نصب کنید. بعد از نصب این اپ، تنظیمات آن را پشت سر بگذارید تا آیفون با ساعت سامسونگ سازگار شود.

بدین صورت امکان اتصال گجت پوشیدنی به دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل iOS را خواهید داشت، پیش از هم از گوشی‌های اندرویدی پشتیبانی می‌شد، با این حساب سه گجت پوشیدنی می‌توانند با تعداد زیادی از گوشی‌های موجود در بازار سازگار شوند.

ساعت‌های هوشمند سامسونگ طراحی کلاسیک‌تر و قابلیت‌های بیشتری دارند و در برخی مدل‌ها هم امکان اتصال سلولار وجود دارد، این در حالی است که اپل واچ‌ها تنها با پلتفرم iOS سازگار هستند.

پس شاید بهتر است گجت های پوشیدنی سامسونگ را خریداری کنیم تا با تعویض گوشی هوشمند خود نیازی به تعویض ساعت هوشمند نباشد و بتوان با هر گوشی از اسمارت واچ های تایزنی سامسونگ استفاده کرد.

نظر شما درباره گجت های پوشیدنی سامسونگ چیست؟

منبع : phonearenaهیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها