• دسترسی همیشگی به اخبار و رویدادهای روز تکنولوژی دانش و کسب و کار -

اپل می خواهد در آیفون جدیدش از فولاد ضد زنگ استفاده می‌کند

22 دی 1395 - 9:30
اپل می خواهد در آیفون جدیدش از فولاد ضد زنگ استفاده می‌کند

جدیدترین اطلاعات اعلام می‌کند شرکت اپل برای ساخت شاسی آیفون 2017 با فاکسکان همکاری نکرده و از فولاد ضدزنگ ساخته شده توسط شرکت "Jabil" استفاده خواهد کرد. با تک بوک همراه باشید.

اپل پیش از این سابقه استفاده از فولاد ضد زنگ در گوشی‌های خود را دارد و برای آخرین بار از این شاسی در آیفون 4S استفاده کرد، شاسی این گوشی با دستگاه برش CNC تولیدشده و در بین صفحات شیشه‌ای در پنل جلویی و پشتی آن قرارگرفته است؛ اما اپل در آیفون 5 تصمیم گرفت از آلومینیوم استفاده کند که به خاطر سبکی و مقاومت بالا به استیل ارجحیت دارد، در این راستا تمام محصولات اپل چون آیفون 7 و اپل واچ‌ها و مک بوک ها با فولاد ضد زنگ ساخته شده‌اند.

اپل می‌خواهد برای تولید آیفون 2017 دوباره از فولاد استفاده کند، البته مراحل ساخت آن با آیفون 4 و آیفون 4S متفاوت خواهد بود.

 بنا بر شایعات منتشر شده، اپل می‌خواهد به‌جای روش ریخته‌گری از متد آهنگری استفاده کند. در روش جدید برای تولید آیفون 8، فولاد ضد زنگ با پرس‌کاری فرم داده می‌شود که در مقایسه با دیگر روش ها صلبیت بی‌نظیری خواهد داشت. اپل در تلاش است محصولات خود را با کیفیت بالایی به دست کاربران برساند و در این راستا برای انجام کارهایی چون رزوه درونی پیچ‌ها نیاز به ابزار CNC دارد.

از مدت‌ها قبل شایعات اعلام می‌کند آیفون بعدی با طراحی شیشه‌ای راهی بازار می‌شود؛ در گوشی جدید از نمایشگر اولد و شارژ بی سیم استفاده خواهد شد و احتمالاً دکمه هوم فیزیکی نیز از روی آن حذف می‌شود.

منبع : appleinsiderهیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها