• دسترسی همیشگی به اخبار و رویدادهای روز تکنولوژی دانش و کسب و کار -

به‌زودی سرویس Google Voice گوگل با قابلیت‌های اصلی آپدیت می‌شود

22 دی 1395 - 12:05
به‌زودی سرویس Google Voice گوگل با قابلیت‌های اصلی آپدیت می‌شود

شرکت گوگل مدت زیادی است به‌روز رسانی جدیدی برای سرویس "Google Voice" خود ارائه نکرده، اما به تازگی غول جستجوی اینترنتی قصد دارد این سرویس را ارتقا دهد تا با قابلیت‌های بهتری در اختیار کاربران قرار گیرد. با تک بوک همراه باشید.

اکنون کاربران گوگل ویس در بالای اینباکس خود با پیام جدیدی مبنی بر ارائه به‌روز رسانی جدید روبه‌رو شده اند، بدین ترتیب "پیام  Google Voice از راه رسیده، آن را امتحان کنید" به چشم می‌خورد.

گوگل ادعا کرده در آپدیت جدید تغییرات قابل‌توجهی درزمینهٔ انتقال تماس و سرویس پست صوتی ایجاد شده است، البته وقتی روی لینک موردنظر کلیک می‌کنیم اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد. در این راستا یکی از مسئولین گوگل می‌گوید پیام در اینباکس Google Voice زودتر از موعد درج شده و گوگل برای ارائه به روز رسانی جدید کاملاً راسخ است. سخنگوی گوگل در ادامه تأکید کرد به‌روز رسانی جدید سرویس Google Voice به‌زودی از راه می‌رسد.

گوگل از سال 2009 تابه‌حال تغییری در سرویس صوتی خود ایجاد نکرده و مدت زیادی است این سرویس با ارتقای کیفیت یا قابلیت جدیدی مواجه نشده است. اپلیکیشن iOS و اندروید Google Voice نیز یک سال قبل آپدیت شد که هیچ قابلیت جدیدی را در بر ندارد. انتظار داریم در به‌روز رسانی جدید، طراحی متریال به اپلیکیشن این سرویس وارد شده و از پیام رسان Allo گوگل نیز پشتیبانی شود.

هنوز مشخص نیست به‌روز رسانی جدید Google Voice در چه زمانی منتشر می‌شود، اما احتمالاً زمان زیادی طول نخواهد کشید.

منبع : digitaltrendsهیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها