• دسترسی همیشگی به اخبار و رویدادهای روز تکنولوژی دانش و کسب و کار -

شرکت Spigen برای ایرپاد اپل، استند و داک شارژ خوبی معرفی کرد

22 دی 1395 - 1:00
شرکت Spigen برای ایرپاد اپل، استند و داک شارژ خوبی معرفی کرد

ایرپادهای اپل با استقبال خوبی روبه‌رو شدند، حتماً می‌دانید دوگوشی موردنظر در جعبه‌ای شبیه به بسته‌بندی خلال‌دندان قرار دارند که از آن برای نگهداری و شارژ هدفون بی‌سیم آیفون 7 استفاده می‌شود. اکنون یکی از شرکت‌های تولیدکننده لوازم جانبی استند ایرپاد اپل و داک شارژ ایرپاد برای ایرپادهای جدید اپل تولید کرده است. با تک بوک همراه باشید.

شرکت Spigen داک شارژ و استند جدیدی برای هدفون بی سیم اپل تولید کرده که دارای محفظه نگهدارنده بوده و به طور زیبایی روی میزکارتان قرار می‌گیرد. البته این محصول ابعاد مناسبی دارد و می‌توانید آن را همراه با ایرپادها با خود حمل کنید.

این داک شارژ جدید با قیمت 12 دلار ارائه می‌شود و محفظه شارژ را به‌خوبی در جای خود نگه می‌دارد تا برای آسیب دیدن درگاه شارژ لایتنینگ نگران نباشید.

ابزار جانبی مخصوص ایرپاد اپل برای کاربرانی مناسب است که در طول روز به دفعات مکرر از این دستگاه استفاده می‌کنند و ممکن است 2 تا 3 بار نیاز باشد هدفون بی‌سیم خود را شارژ کنند. برای اتصال این داک به منبع انرژی باید از کابل همراه ایرپادهای خود استفاده کنید.

گذاشتن جعبه‌ی ایرپاد روی استند موردنظر از خش برداشتن و آسیب‌دیدگی بدنه‌ی آن جلوگیری می‌کند. علاوه بر آن، این داک شارژ جدید با تکنولوژی نانو تولید شده و احتمال لغزیده شدن آن روی هر سطحی کم خواهد بود. طراحی محصول جدید Spigen به‌گونه‌ای است که امکان قرار دادن یا برداشتن هدفون‌های بی‌سیم را در هر شرایطی فراهم می‌کند.

منبع : 9to5macهیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها