• دسترسی همیشگی به اخبار و رویدادهای روز تکنولوژی دانش و کسب و کار -

نقد و بررسی بازی Sonic Dash

 همه فقط می‌خواستند "Sonic جوجه‌تیغی" یک دونده بی‌پایان باشد. "sonic" یک موجود خوش‌یمن است که بر دویدن با بیشترین سرعت و دفعات ممکن تمرکز دارد؛ و هیچ ژانر بازی موبایل به جذابیت دونده بی‌پایان نیست؛ زیرا این ژانر نیاز به فکر کردن زیاد ندارد، درست است؟

Sonic Dash بازی بدی نیست. اجرای بازی به اندازه کافی سریع است که اعتبار نام "Sonic" را حفظ کند و تصاویر شاد و صداهای قدیمی "Sonic" همیشه برای کمی تجدید خاطره مناسب هستند؛ اما این یک بازی کسل‌کننده و بدون خلاقیت است. اگر اجراهای دوره‌ای و تحمیلی خریدهای درون‌برنامه‌ای را هم به آن اضافه کنیم، به سختی می‌توان این بازی را با اطمینان پیشنهاد داد.

Dash نمونه‌ای از ژانر پرطرفدار دوندگان بی‌پایان در جاده را با تم "Sonic" عرضه می‌کند. "Sonic" به طور خودکار در محیط می‌دود و شما برای جابه‌جایی بین 3 مسیر جدا از هم او را به چپ یا راست می‌کشید. کشیدن به پایین سرعت بالای چرخشی را فعال می‌کند که دشمنان را می‌کشد و کشیدن به بالا باعث پریدن می‌شود. کنترل‌های اشاره‌ای سریع، پاسخگو و دقیق هستند. تا به حال دویدنم به خاطر دریافت نشدن کنترل‌ها وسط بازی، تمام نشده است.

از زیر طاق‌ها و میان دشمنان با سرعت زیاد می‌دوید، از بالای میله‌ها می‌پرید و در محیط مثل باد حرکت می‌کنید تا زمانی که نهایتاً حرکت خیلی سریع شود و شما خطا کنید. در اینجا با یکی از اولین پیشنهاد‌های خرید روبرو می‌شوید. با یک حلقه قرمز می‌توانید به دویدن خود ادامه دهید. با 3.99 دلار می‌توانید 30 حلقه بخرید.

هیچ مراحلی برای فقط دویدن یا مأموریت تک نفره وجود ندارد. تنها هدف شما صعود به بالای جدول امتیازات و شکست دادن رقبای Game Center است؛ اما اگر تمایل دارید از حلقه‌های قرمز جایزه استفاده کنید، در واقع می‌توانید با پرداخت پول به بالای جدول برسید. من در لیست دوستانم در رتبه پنجم قرار دارم. آیا 4 دوست دیگرم از من بهتر بازی می‌کنند یا پول پرداخت کرده‌اند؟ هیچ راهی برای فهمیدنش ندارم. Sonic Dash یک بازی بر اساس جدول امتیازات است که نمی‌توان به درستی آنها اعتماد کرد.

با اینکه هیچ‌وقت کنترل‌ها باعث مرگم نشدند، اما این مطلب در مورد طراحی مراحل Sonic Dash صدق نمی‌کند. تقریباً هر دویدنی در Sonic Dash به پرش از روی یک مانع و بلافاصله فرود روی یک دشمن خارج از دید، ختم می‌شود. ناامیدکننده است. به خصوص وقتی‌که بلافاصله از شما پرسیده می‌شود که آیا می‌خواهید حلقه جایزه خود را برای ادامه خرج کنید.

حلقه‌های طلایی استانداری که جمع می‌کنید می‌توانند ذخیره شوند و بعد از بازی در یک فروشگاه افزایش نیرو بر روی افزایش‌دهنده‌های معمول خرج شوند مثل شروع‌کننده‌ها، آهنرباهای حلقه و افزایش‌دهنده سرعت ویژه. در واقع هیچ ارتقایی در اقلام فروشگاه وجود ندارد که قبلاً دیده نشده باشد. اگر سرعت جمع کردن سکه‌ها برایتان کند است، می‌توانید یک دو برابر کننده سکه را با قیمت 3.99 دلار یا بسته‌های سکه را به قیمت 0.99 - 49.99 دلار بخرید.

دویدن در محیط شاد Sonic Dash می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد. "Sonic" با سرعت تقریباً زیادی در محیط بازی می‌دود و کنترل‌های کشیدنی نسبتاً خوب عمل می‌کنند؛ اما روند بازی زیاد از حد محافظه‌کارانه است هیچ امکان جدیدی وجود ندارد که قبلاً پیاده نشده باشد. این مطلب و وجود جدول امتیازات که می‌توان با پرداخت پول در آنها صعود کرد، باعث می‌شوند Sonic Dash یک تجربه معمولی باشد.هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها